تکنولوژی ولذت آرامش در خانه هوشمند!

تکنولوژی ولذت آرامش در خانه هوشمند!

امروزه و با گسترش شهرنشینی،شهروندان با پدیده های نامطلوب بی شمار مواجه هستند.آلودگی هوا،ترافیک،استرس،آلودگی صوتی و ... عواملی هستند که شهروندان کلان شهرها هر روز با آن دست و پنجه نرم می کنند.نتیجه اینکه با تنی خسته و ذهنی آزرده به خانه که مامن و محل آرامش است،می رسند.حال خانه ای سرد و تاریک و خاموش،که نه تنها مایه ی امنیت و آرامش خاطر نیست،بلکه بار روانی منفی دیگری به تن و ذهن خسته می افزاید،در انتظار آنهاست.

در حال حاضر دیگر تصور وارد شدن به یک منزل مدرن و رویایی آن هم تنها با فشردن یک کلید یا ارسال یک پیام کوتاه،رویایی دور از دسترس نیست.شما می توانید با کمک تجهیزات جدید خانه هوشمند و سیستم های مخابراتی و موبایل و اینترنت،قبل از رسیدن به خانه یک نوشیدنی داغ آماده کرده،موسیقی دل خواه خود را اجراء،نور محیط را به حالت مناسب برای استراحت برده و یا حتی وان حمام را آماده کنید.

حال شما به پشت در،رسیده اید کافی است در را باز کرده و نوشیدنی خود را برداشته و یک حمام داغ بگیرید و آماده آمدن میهمانان شوید.

 

قابلیت های  سیستم های هوشمند به همین موارد خلاصه نشده،بلکه می توان به کنترل مسائل امنیتی،کنترل آیفون تصویری متصل به تلفن همراه،کنترل دوربین های مدار بسته،کنترل سیستم آبیاری باغ و ویلا از راه دور،کنترل موتورخانه و...اشاره کرد.علاوه بر این،مهمترین مزیت این سیستمها تا 30%صرفه جویی در مصرف انرژی است که با توجه به گران شدن تعرفه ی انرژی در کشورمان ایران،مجهز کردن به سیستمهای هوشمند قدم بزرگی در کاهش هزینه ها و صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/behsanco/public_html/wp-includes/functions.php on line 3783