گروه توسعه مهندسی بهسان برای ارائه خدمات مشاوره و سرمایه گذاری در زمینه فعالیت­ های فنی و مهندسی در صنعت ساختمان از سال 1386 تاسیس گردید. امروزه گروه توسعه مهندسی بهسان با 9 شرکت زیرمجموعه مورد تایید وزارت راه و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه­ ریزی کشور،که خدماتی چون طراحی و اجرای ساختمان­ های لوکس و مدرن،  طراحی پروژه ­های خاص و بلندمرتبه، مطالعات فنی و اقتصادی پروژه ­های صنعتی تجاری و اداری، انجام خدمات ژئوتکنیک و همچنین سرمایه ­گذاری و جذب سرمایه­ گذار در صنعت ساختمان فعالیت می نماید.

گروه توسعه مهندسی بهسان با تیم ­های مهندسی جوان و منسجم و پرانرژی،طراحان خوش­فکر مبتکر و با تجربه با استفاده از به روزترین تکنولوژی و نرم­افزارهای فنی و مهندسی، مسیری هموار را جهت رفع نیاز کارفرمایان محترم فراهم نموده است.

در پایان لازم به ذکر است که، انجام بیش از 2،000،000 متر­مربع طراحی در زمینه­ های ساختمانی اعم از مجتمع های تفریی و گردشگری هتل بیمارستان سالن ­های ورزشی سوله­ های صنعتی مرکز تجاری و اداری و ساختمان ­های مسکونی در سرتاسر میهن عزیزمان ایران، بهترین گواهی توانمندی و مشتری­مداری گروه توسعه مهندسی بهسان می­ باشد. 


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/behsanco/public_html/wp-includes/functions.php on line 3783